top of page

Rūta Kuosa

+370 620 244 84

Susisiekime!

Ačiū už žinutę. Netrukus su Jumis susisieksiu!

ATSILIEPIMAI

Rūtos paslaugas pasirinkome smagiai šeimos moterų fotosesijai studijoje ir buvome priimtos nuostabiai šiltai - su jūra komplimentų ir patarimų, kurie ne tik ištrynė visą su savimi atsineštą jaudulį, bet ir kaipmat sukūrė jaukią, ypatingą aurą. Rūtos gebėjimas padėti žmogui jaustis puikiai prieš objektyvą ir turima energija yra verti atskirų didžiulių komplimentų :)
Nuotraukos gavosi tobulos - galime drąsiai puikuotis savo pasirinkimu dirbti su šia fotografe :)

Rezultatyvumas ir originalumas100%!!! Nuo idėjos iki tobulo vaizdo, nugulančio kompiuterio ekrane ar spausdintame variante. Retai kada sutinku tokių ASMENYBIŲ ir tuo pačiu savo srities PROFESIONALŲ. Tik patys nuoširdžiausi komplimentai!!!❤

Simona Mili

Labai džiaugiuosi turėjusi galimybę fotografuotis pas Rūtą ir kartu kurti spalvingą ir nuotaikingą įvaizdį. Rūta profesionali, kūrybiška fotografė ir atvira moteris su kuria malonu ir paprasta bendrauti, kuri geba fiksuoti detales ir iš jų sukurti unikalų pasakojimą. Užfiksuotos akimirkos ir fotosesijos įspūdžiai išliks dar ilgam! Rekomenduoju visiems, norintiems ne tik mėgautis kokybišku rezultatu, bet ir nuotraukos kūrimo procesu! :)

Greta Bacevičiūtė

Jau treti metai šeimos fotosesijai kviečiame Rūtą. Labai šiltas, visus prakalbinti mokantis, profesionaliai dirbantis ir nerealius kadrus pagaunantis žmogus!!! Visiems labai rekomenduoju!

Ligita Balsytė

Tik geriausi atsiliepimai! Toks jausmas, kad tave fotografuoja ne pažįstami žmonės, o geriausia draugė! Ši fotografė atiduoda visą save, tam, kad įamžintos akimirkos būtų nepriekaištingos.🌷😍 Jūs šaunuolė! Sėkmės!👏💥 Tik pirmyn!♥️

Lina Raupelytė

Fotografe labai siltai ir dalykiskai bendrauja. Kadangi pirma karta fotografavausi fotostudijoje, pries fotosesija gavau patarimu kaip pasiruosti paciai fotosesijai. Fotosesijos metu laikas praejo labai greitai ir smagiai. Nuotraukomis likau patenkinta!

Dalia

Labai noriu padėkoti Rūtai už visą kūrybinį procesą nuo pat mūsų susipažinimo iki gauto rezultato kompiuterio ekrane ir savo rankose! 🤩 Rūta labai padėjo su idėjos sukūrimu, nuoširdžiai stengėsi išpildyti visus mano lūkesčius. Prieš fotosesiją buvome susitikę susipažinti, išsigryninti viziją ir tikslus. Pačios fotosesijos metu, Rūta buvo pasiruošusi 120 procentų, negailėjo nei laiko nei pastangų pasiekti maksimalų rezultatą.🦸‍♀️ Laukti paruoštų nuotraukų tikrai neprailgo, nes Rūta netikėtai ir maloniai nustebino mane su dovanėle, kas buvo žiauriai jėga!💪💪💪 Aš esu labai laimingas Fotokuosos paslaugomis! Rekomenduoju ir jums!!! Tikrai liksite nustebę nuoširdumu, aptarnavimu ir profesionalumu! Ačiū dar kart!😍😍😍

Evaldas Jankantas

Noriu labai padėkoti šiai nuostabiai fotografei! Įsigyjau dovanų kuponą fotosesijai ir esu labai labai patenkinta šiuo sprendimu. Visas bendravimas, kliento išklausymas, pagalba ruošiantis, patarimai ir pati fotosesija pranoko lūkesčius! Gautos nuotraukos yra kažkas wow! Fotografė labai nuoširdi, maloni ir kūrybiška asmenybė. Nustebino tai, kad ji visai neskaičiuoja laiko, sudeda visas pastangas ir jėgas dėl paties geriausio rezultato. Ir dar turi jėgų stebinti! 🎉 Pati geriausia dovana, kurią dovanojau ir pati geriausia dovana, kokią gavo jubiliatas! Ačiū Jums! 😍

Sandra Penkauskaitė

Rekomenduoju fotografę Rūta, tai profesionali dirbanti su entuziazmu ir atsidavimu savo darbui fotografė, kuri kruopščiai ruošiasi kiekvienai fotosesijai. Ji meistriškai naudodamasi spalvom apšvietimu ir fonu kuria tik jums būdingą giluminį portretą, tam kad vaizdas atspindėtų maksimaliai jūsų privalumus.

Dalia Duškesė

Puikus jausmas. 🤗 Puikus jausmas ne tik būti tiriamai, ieškant, kaip atskleisti asmenybę portretu, bet ir būti praturtintai Rūtos patirtimis. Rūta ne tik kalbina, bet ir kalba, leidžiasi pažįstama, ir iš tokio dialogo atsiranda atvaizdas. 😊 Norite ne vien profesionalaus portreto, bet ir prisiminimo apie jaukumą būnant su žmogumi? Kreipkitės į Rūtą.

Audronė Kuisytė

Rūtą galėčiau iš širdies rekomenduoti visiems! Ji išsamiai paaiškina, ko tikėtis studijoje, pats fotografavimosi procesas jaukus ir linksmas, o rezultatas - džiuginantis. Jei norit ne tik kokybiškų, prfesionalių nuotraukų, bet ir smagaus nuotykio - kreipkitės į Rūtą!

Birutė Avižinienė

Nereali fotografe! Puikus žmogus! Kūrybiška ir mokanti bendrauti! Rekomenduoju! Geriausiai praleistos kelios valandos fotostudijoje❤️

Kamilė Narkutė

Puikus žvilgsnis ir dar puikesni rezultatai! Ačiū už tikrai jaukią ir šiltą atmosferą, bei gerą laiką! ?✨

Eglė Matulytė

Iš tiesų pasakysiu atvirai - patiko atmosfera, patiko kūrybinis procesas, patiko fotografės Rūtos pagarbus ir draugiškas santykis, o idėjos atrodo buvo neišsenkančios. Po fotosesijos jaučiausi pilna labai džiugių emocijų. Nes fotografės profesionalumas (subtilus pozavimo pataisymas ir patarimai davė vertingos patirties, kaip atsipalaiduoti prieš objektyvą), skvarbus žvilgsnis į visumą, detales. Pamačiusi rezultatą buvau, kiek labiau nei truputį nustebinta. Nustebino kruopštus nuotraukų atrinkimas, jų sutvarkymas. Nuoširdžiai rekomenduoju šią fotografę ❤️

Rita Nacevičienė

Visiems, kurie nori meniškai ir įsimintinai įamžinti savo gražiausias gyvenimo akimirkas, pasidaryti asmeninę ar portretinę fotosesiją rekomenduoju būtent šią fotografę. Fotosesijos pas ją vyksta labai profesionaliai ir rezultatai mane labai pradžiugino. Išbandykite ir jūs - tikrai nesigailėsite, kad pasirinkote būten ją.

Kristina Benediktina

Fantastiškos, gyvos, jaukios nuotraukos

Jovita Žemaitienė

Jei ieškote profesionalaus fotografo - Ruta Kuosa kaip tik tokia. Turėjome šeimos ir asmeninę fotosesijà ir mūsú lūkesčiai buvo viršyti. Vaikams ir mums buvo tikras nuotykis, o ne darbas foto modeliais. O iki fotosesijú net nemėgome fotografuotis :)))

Irutė Kaminskaitė

mano-klientu-rekomendacijos.png

Nuostabios nuotraukos, profesionalumas ir kokybė. Labai rekomenduoju.

Lina Barvydytė

Ši fotografė labai šiltas žmogus, tad fotosesijos metu buvo tikrai lengva atsipalaiduoti ir ja mėgautis. Jos darytos nuotraukos mane labai nudžiugino ir nustebino. Tikrai rekomenduoju šią šaunią fotografę.

Regina Lakačauskaitė

bottom of page